YOLO-D.LT prekių kokybė

 • Visos mūsų prekės yra importuojamos iš didmenininkų Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Kinijoje.

  Mūsų sandėlys bei logistikos centras yra Lietuvoje ir visi užsakymai yra išsiunčiami tiesiai iš mūsų sandėlio, dažniausiai per 24 val. nuo prekės užsakymo.  Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, prekė bet kurį Lietuvos kampelį pasieks per 1-4 d.d.

  YOLO-D.LT parduodami brangesni dėkliukai yra kokybiškesnių dirbtinio pluošto arba brangių medžiagų (odiniai), kai kurie jų- rankų darbo (pažymėta prie prekės atskirai). Kadangi kasdien mažmeninėje prekyboje ir didmenoje parduodame daug telefonų dėklų ir aksesuarų, stengiamės išgirsti klientų pastebėjimus ir atsiliepimus apie prekes, asortimentą formuojame pirmiausia atsižvengdami į prekės kokybės/ kainos santykį, funkcionalumą, patrauklumą ir išskirtinumą.

  Jei turite klausimų, atsiliepimų ar pastebėjimų, nerandate norimos prekės, prašome parašykite arba paskambinkite mums. Džiaugsimės turėdami galimybę Jums padėti išsirinkti telefono ar išmaniojo įrenginio aksesuarus.

  Jūsų,

  YOLO-D.LT komanda